Preloader

Ładowanie strony...

Spawacz MAG (stal czarna), fr umowa, praca od 24.08 /kkn

  • Francja
  • Tymczasowa
  • 9 miesięcy temu
  • Euro 2000-2500 / Miesięcznie

Informacja o pracy

  • Ikona
    Kategoria Spawalnictwo
  • Ikona
    Opublikowane : Lip 24 ,2020
  • Ikona
    Liczba miejsc 2 Dostępnych
  • Ikona
    Doświadczenie w pracy : 1 rok

Opis pracy

AgencjaPracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą wParyżu poszukuje pracownika na stanowisku:

Spawacz Mag

Miejscepracy: Francja okolice Bourges
Planowana data rozpoczęcia pracy: 24 sierpnia b.r.

Zakres obowiązków:
– spawanie zespołów ze stali niestopowej o grubości od 3 do 30 mm, składającychsię głównie z kształtowników rurowych i części laserowych, za pomocądostarczonego materiału. spawanie proste i wielowarstwowe, spawanie pachwinowe,obwodowe, spawanie w pozycjach: PA, PB, PC, PF, PE, PD

– Cięcieza pomocą szlifierki oraz palnika acetylenowo-tlenowego, wiercenie, spawanie,demontaż i przemontowanie elementów maszyn rolniczych

Wymagania:

-doświadczenie w spawaniu stali czarnej o grubości od 3 do 30 mm (systemy rurmetalowych, blach, sprzęt rolniczy)

-umiejętność czytania planów technicznych

– min.podstawowa znajomość angielskiego lub mile widziany francuski.

-milewidziane auto  na wyjazd

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową

-atrakcyjne wynagrodzenie 2060 EUR netto

– składkiodprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)

– pozakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych,który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)

– okresprzepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce

– prawo dofrancuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.

– pracę wpolskim zespole

-zorganizowany transport i zakwaterowanie

– pomagamyw organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy

– zdalnezałatwienie formalności związanych z zatrudnieniem

– wsparciepolskiego koordynatora

– 100 €premii za polecenie pracownika

Osobyzainteresowane pracą proszę o przesłanie CV na mail karolina.niecko@ipf.jobs

Kontakttelefoniczny: tel. 518 739 571

Prosimy odopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:

Wyrażamzgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. zo.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnychi przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnejrekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażamrównież zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogłyprzesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Informacjana temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdujesię na naszej stronie www pod adresem: